• Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVII suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas
  • Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos XVI suvažiavimas

LKŠCD XVII suvažiavimo programa

Paskelbta: 2014 spalio 30, Ketvirtadienis
09:00 - 10:00   REGISTRACIJA
     
10:00 - 10:15   SUVAŽIAVIMO ATIDARYMAS, SVEIKINIMAI
     
10:15 - 11:00   PASKAITOS:
10:15 - 10:45   Lazeriai: taikymai biologijoje, medicinoje ir pramonėje
Doc. dr. M. Vengris (VU)
10:45 - 11:00   Ūminis skausmas ir jo valdymas po širdies, krūtinės ląstos ir didžiųjų kraujagyslių operacijų
Prof. A. Macas (LSMU)
     
11:00 - 11:30   KAVOS PERTRAUKA
     
11:30 - 13:00   RYTINĖ SESIJA. Moderuoja: R. Benetis, R. Janilionis, K. Ručinskas
11:30 - 11:40   Genetika ir aortos ligų chirurgija
G. Žukovas, V. Lesauskaitė, E. Širvinskas, R. Benetis, R.Šepetienė (LSMUL KK, LSMU Kardiologijos institutas, Kaunas)
11:40 - 11:50   Pooperaciniai DNR reparacijos sistemos genų raiškos tyrimai ligoniams, sergantiems ankstyvųjų stadijų plaučių vėžiu
R. Aškinis, S. Cicėnas, A. Krasauskas (Nacionalinis vėžio institutas, Vilnius)
11:50 - 12:00   Spontaninių stemplės plyšimų, komplikuotų ūmia pleuros empiema, gydymas
A. N. Ignatiuk (Bresto apskrities ligoninė, Baltarusija)
12:00 - 12:10   Dalinės A tipo (De Bakey I) aortos disekacijos korekcijos atokieji rezultatai
G. Kundrotas, V. Jakumaitė, S. Raugelė (Jūrininkų ligoninės Kardiochirurgijos skyrius, Klaipėda)
12:10 - 12:20   Bronchų anastomozės gijimas ir bendros komplikacijos po neoadjuvantinės plaučių vėžio radiochemoterapijos ir „Sleeve" rezekcijos
D. Zalepugas, C. Ludwig, E. Stoelben (Witten-Herdecke universitetas, Krūtinės chirurgijos departamentas, Pulmonologijos klinika, Köln-Merheim)
12:20 - 12:30
  EKMO. Kritinės būklės gydymas
K. Urbonas (VšĮ VU Širdies ir kraujagyslių ligų klinika, Vilnius)
12:30 - 12:40   Vienmomentė TSP rezekcija ir MV chirurginė korekcija, gydant HOKMP
R. Valantinas, R. Benetis, A. Budrikis, L. Jankauskienė, E. Ereminienė, A. Krivickienė I. Aleksonienė, J.-J. Vaškelytė, T. Lenkutis (LSMUL KK, Kaunas)
12:40 - 12:50   Aortos disekacijos gydymas (Frozen elephant trunk)
P. Jakuška, R. Benetis, S. Giedraitis, Š. Kinduris, V. Vysockas, S. Kėvelaitienė (LSMUL KK, Kaunas)
12:50 - 13:00   ECMO ir politrauma
A. Mamedov, J. Sakalauskas, V. Puodžiūnas, A. Bieliūnas, A. Veikutienė (LSMUL KK, LSMU Kardiologijos institutas, Kaunas)
13:00 - 14:00   ORGANIZACINIS POSĖDIS
Prezidento, iždininko ir revizinės komisijos ataskaitų tvirtinimas. Naujo prezidento, valdybos ir revizinės komisijos rinkimai.
     
14:00 - 15:00   PIETŪS
     
15:00 - 16:40
  I POPIETINĖ SESIJA.
Moderuoja: G. Kalinauskas, S. Cicėnas
15:00 - 15:10   Tiesioginė aortos kaniuliacija
D. Karčiauskas, R. Benetis, A. Siudikas, A. Sasnauskas, K. Vaičiulis, A. Chauhan (LSMUL KK, Kaunas)
15:10 - 15:20   Aortos ir mitralinio vožtuvo žiedo fibrokalcinozės gydymas ultragarsu
V. Ivanauskas, R. Benetis, E. Ereminienė, R. Bolys, N. Stoškutė, A. Vainorius (LSMUL KK, Kaunas)
15:20 - 15:30   Klinikinis atvejis: Masyviu kraujavimu komplikuotas stemplės epifreninio divertikulo vėžys
V. Petrauskas, L. Sakalauskas, D. Kisielius, K. Šilkus, A. Pranculis (Respublikinė Panevėžio ligoninė)
15:30 - 15:40   Plaučių pirminės sarkomos diagnostika ir tyrimas
A. Krasauskas, S. Cicėnas (Nacionalinis vėžio institutas, Vilnius)
15:40 - 15:50   Intralobarinė plaučio sekvestracija
R. Karalevičiūtė, V. Bajoriūnas (LSMUL KK, Kaunas)
15:50 - 16:00   Sėkmingas riboto piopneumotorakso gydymas vakuumine žaizdų gydymo sistema
Ž. Jagelavičius (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
16:00 - 16:10   Krūtinkaulio pseudartrozės gydymas panaudojant titaninius implantus
R. Janilionis (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
16:10 - 16:20   Vainikinių arterijų anatomijos variantai stambiųjų kraujagyslių transpozicijos operacijose
K. Jonavičius, A. Lipnevičius, V. Tarutis, V. Lebetkevičius, D. Liekienė (VUL Santariškių klinikos, VšĮ VU Širdies ir kraujagyslių ligų klinika, Vilnius)
16:20 - 16:30   Chirurginio ir perkateterinio prievožtuvinių fistulių gydymo būdų palyginimas. Ankstyvieji rezultatai
А. Zorinas, V. Janušauskas, R. Šimkauskas, K. Ručinskas, A. Aidietis (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
16:30 - 16:40   Gigantiniai pleuros tumorai
D. Pilipavičius, D. Samiatina-Morkūnienė (LSMUL KK, Kaunas)
     
16:40 - 17:00   KAVOS PERTRAUKA
     
17:00 - 18:00   II POPIETINĖ SESIJA. Moderuoja: G. Kundrotas, D. Samiatina- Morkūnienė
17:00 - 17:10   Ligonio su gastropulmonine jungtimi gydymo rezultatai
A. Žilinskas (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
17:10 - 17:20   Reta vaizdomediastinoskopijos komplikacija
L. Lukoševičiūtė (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
17:20 - 17:30   Sėkmingas nėštumas ir gimdymas po pakartotinos Fontano operacijos – atriopulmonalinės jungties keitimo į totalinę kavapulmonalinę jungtį ekstrakardiniu konduitu
D. Liekienė, V. Tarutis, V. Lebetkevičius, V. Poškienė, G. Drąsutienė (VšĮ VU Širdies ir kraujagyslių ligų klinika, Akušerijos ir ginekologijos klinika, VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
17:30 - 17:35   Savižala ir krūtinės chirurgija
A. Makarenko (RVUL Krūtinės chirurgijos skyrius, Vilnius)
17:35 - 17:40  

Krūtinkaulio defektų rekonstrukcija po širdies chirurginių intervencijų
R. Rimdeika, R. Benetis, V. Tamošiūnas (LSMUL KK, Kaunas)

17:40 - 17:50   Maršalo raiščio perkirpimo įtaka ilgalaikiams chirurginio persistuojančio prieširdžių virpėjimo gydymo rezultatams
V. Janušauskas, L. Puodžiukaitė, G. Radauskaitė, S. Aidietienė, K. Ručinskas, A. Aidietis (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
17:50 - 18:00   Jatrogeninė A tipo aortos disekacija po mitralinio ir aortos vožtuvų protezavimo operacijos
R. Karalius, R. Sipavičius, L. Lankutienė, D. Zakaraitė, G. Kalinauskas (VUL Santariškių klinikos, Vilnius)
     
18:00 - 19:00   ORGANIZACINIS POSĖDIS
Apdovanojimai, naujų narių priėmimas ir suvažiavimo uždarymas
     
19:00   VAKARIENĖ („Portofino", Savanorių pr. 404, Kaunas)

 

  Programos lankstinukas spauzdinimui

R. Rimdeika, R. Benetis, V. Tamošiūnas (LSMUL KK, Kaunas)

Peržiūros: 3923

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 22 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Statistika

Nariai
32
Straipsniai
27
Žiniatinklio nuorodos
5
Straipsnių peržiūros
84561