Skandinavijos chirurgų konferencija

Paskelbta: 2012 rugpjūčio 15, Trečiadienis

2012 m. rugpjūčio 16-18 dienomis Vilniuje įvyks 4-as jungtinė Skandinavijos širdies ir krūtinės chirurgų konferencija.

Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugija yra tapusi asocijuota Skandinavijos šalių krūtinės chirurgų draugijos nare (SATS). Šiemet pirmą kartą šios draugijos istorijoje kasmetinis suvažiavimas įvyks ne Skandinavijos šalyje, o Vilniuje. Suvažiavime dalyvaus krūtinės ir širdies chirurgai, anesteziologai, perfuzionistaiirslaugytojos iš Danijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Islandijos, Estijos, Latvijos.

Vilniaus universiteto širdies chirurgijos centro istorijoje tai antras tokio masto renginys po 2005 m. vykusio 15-ojo pasaulio širdies ir krūtinės chirurgų kongreso. Suvažiavime bus pristatomimoksliniai pranešimai širdies nepakankamumų chirurginis gydymo, pagalbinės kraujotakos, vožtuvų ir koronarų chirurgijos , taip pat dirbtinės kraujo apytakos, slaugos ir kitais klausimais. Suvažiavime dalyvaus kviestiniai lektoriai iš Skandinavijos, Vokietijos, Italijos, JAV ir kitų šalių.

Tikimės, kad renginys sustiprins Lietuvos ir Skandinavijos šalių krūtinės ir širdies chirurgų draugijų ryšius, sukursgalimybę pristatyti jaunų gydytojų, rezidentų mokslinius pranešimus šiaurės Europos šalių mokslinei auditorijai. Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugija yra pagrindinis šiorenginio organizatorius.

Informacija apie renginį ir programa: http://www.sats2012.com/General-Information

Peržiūros: 1785

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 2 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Statistika

Nariai
20
Straipsniai
27
Žiniatinklio nuorodos
5
Straipsnių peržiūros
122420