Garbės nariai

Atnaujinta: 2015 lapkričio 01, Sekmadienis

II-me draugijos suvažiavime 1995 m. kovo 16-17 dienomis Vilniuje Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos Garbės narių vardai suteikti krūtinės ir širdies chirurgijos pradininkams:

 1. Pranui Norkūnui,
 2. Antanui Sučilai,
 3. Borisui Efrosui,
 4. Augustui Pronckui,
 5. Vytautui Mikalauskui,
 6. Juozui Brakniui,
 7. Jevgenijui Mešalkinui,
 8. Glebui Solovjovui,
 9. Jurgiui Brėdikiui,
 10. Algimantui Marcinkevičiui.


Užsienio specialistai - Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos Garbės nariai:

 1. LB. McGrath (Deborah, JAV)
 2. HD. Schulte (Dusseldorf, Vokietija)
 3. Ch. Olin (Linkoeping, Švedija)
 4. F. Unger (Salzburg, Austrija)
 5. G. Petterson (Cleveland, JAV)
 6. Ch. Cabrol (Paris, Prancūzija)
 7. P. Satter (Frankfurt, Vokietija)


XI-e Draugijos suvažiavime 2007 m. birželio 21 dieną Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos Garbės nario vardas suteiktas prof. Algirdui Jackevičiui.

2007 m. spalio 26 d. Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos Garbės nario vardas suteiktas gydytojui Vladui Tamošiūnui.

2007 lapkričio mėn. Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos Garbės nario vardas suteiktas gydytojui Pranui Naujokaičiui.

Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos konferencijoje „Aortos ir pleuros ligų diagnostika ir gydymas“ 2008 m. gegužės 23 d. Druskininkuose Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgų draugijos garbės nario vardas suteiktas prof. N. Paliuščinskajai.

Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos konferencijoje „Mitralinei komisūrotomijai Lietuvoje – 50“ 2008 m. spalio 29 d. Vilniuje Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgų draugijos garbės nario vardas suteiktas gyd. A. Dobkevičienei ir habil. dr. V. Vencevičiui.

2011 m. rugsėjo 23 d Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos XIV suvažiavimo metu buvo suteiktas Garbės nario vardas prof. Vytautui Sirvydžiui.

2013 m. lapkričio 15 d Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos XV suvažiavimo metu buvo suteiktas Garbės nario vardas prof. G.Uždaviniui. Draugijos garbės ženklas įteiktas prof. dr. J.V. Sirvydžiui.

2014 m.lapkričio 28 d. Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos XVI suvažiavimo metu buvo suteiktas Garbės nario vardas doc. A. Baubliui ir G. MartinkėnuiDraugijos garbės ženklas įteiktas prof. habil. dr. A. Sučilai.

2015 m. spalio 16 d. Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos XVII suvažiavimo metu buvo suteiktas Garbės nario vardas prof. E. Rimšai , gyd. J. Šerpyčiui ir doc. G. Kunigėliui. Draugijos garbės ženklas įteiktas gyd. V. Tamošiūnui.
Peržiūros: 5267

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 2 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Statistika

Nariai
20
Straipsniai
27
Žiniatinklio nuorodos
5
Straipsnių peržiūros
122396